STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STCS2ASPR
Hersteller:
Paket:
10-PowerSO
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRVR LIN PWM 2A 10POWERSO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.964
$2.964
10
$2.66475
$26.6475
25
$2.5194
$62.985
100
$2.183575
$218.3575
250
$2.071608
$517.902
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | - |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 2A |
| Base Product Number | STCS2 |