STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STEF05LPUR
Hersteller:
Paket:
10-DFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC ELECTRONIC FUSE 10DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Output | 3.6A |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Series | - |
| Function | Electronic Fuse |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 8V |
| Base Product Number | STEF05 |