STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STLED325QTR
Hersteller:
Paket:
32-QFN (5x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC DRVR 8 SEGMENT 5 DIGIT 32QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | 5 Digits |
| Configuration | 8 Segment |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Display Type | LED |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | STLED325 |