STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STLVDS385BTR
Hersteller:
Paket:
56-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC DRVR FLAT PANEL DISPL 56TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Digits or Characters | - |
| Configuration | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Display Type | FPD |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | - |
| Base Product Number | STLVDS385 |