STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STM32L486QGI6
Hersteller:
Paket:
132-UFBGA (7x7)
Charge:
-
Beschreibung:
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 132UFBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.205
$13.205
10
$12.13245
$121.3245
25
$11.62914
$290.7285
80
$10.246225
$819.698
230
$9.743362
$2240.97326
440
$9.114775
$4010.501
945
$8.980065
$8486.161425
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Speed | 80MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 128K x 8 |
| Number of I/O | 109 |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, PWM, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 132-UFBGA (7x7) |
| Oscillator Type | Internal |
| EEPROM Size | - |
| Series | STM32L4 |
| Package / Case | 132-UFBGA |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Connectivity | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD, QSPI, SAI, SPI, SWPMI, UART/USART, USB OTG |
| Program Memory Size | 1MB (1M x 8) |
| Data Converters | A/D 19x12b; D/A 2x12b |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Base Product Number | STM32L486 |