STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STM6823TJWY6F
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.6125
$2.6125
10
$2.34935
$23.4935
25
$2.21654
$55.4135
100
$1.88841
$188.841
250
$1.773118
$443.2795
500
$1.551483
$775.7415
1000
$1.285512
$1285.512
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 240ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 3.08V |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | STM6823 |