STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STM690AM6F
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.9305
$4.9305
10
$4.43175
$44.3175
25
$4.1895
$104.7375
100
$3.630995
$363.0995
250
$3.444776
$861.194
500
$3.090996
$1545.498
1000
$2.634968
$2634.968
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | STM690 |