STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STM804RM6F
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2585
$3.2585
10
$2.9241
$29.241
25
$2.76412
$69.103
100
$2.395615
$239.5615
250
$2.27278
$568.195
500
$2.039384
$1019.692
1000
$1.7385
$1738.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.625V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active High |
| Base Product Number | STM804 |