STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STM805RM6F
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.717
$2.717
10
$2.43865
$24.3865
25
$2.30546
$57.6365
100
$1.99823
$199.823
250
$1.895744
$473.936
500
$1.701032
$850.516
1000
$1.45008
$1450.08
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.625V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active High |
| Base Product Number | STM805 |