Sanken Electric USA Inc.
Produkt-Nr.:
STR-Y6476
Hersteller:
Paket:
TO-220F-7
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER IC (INTEGRATED M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 115°C (TA) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Breakdown | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220F-7 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | Soft Start |
| Series | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Voltage, UVLO |
| Package / Case | TO-220-7 Formed Leads |
| Frequency - Switching | 21kHz |
| Voltage - Start Up | 16.2 V |
| Mfr | Sanken Electric USA Inc. |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 32V |