STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STSPIN250
Hersteller:
Paket:
16-VFQFPN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC MOTOR DRIVER 0V-5V 16VFQFPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.39875
$23.9875
25
$2.26252
$56.563
100
$1.92774
$192.774
250
$1.810054
$452.5135
500
$1.583783
$791.8915
1000
$1.312282
$1312.282
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 2.6A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 1.8V ~ 10V |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VFQFPN (3x3) |
| Series | STSPIN2 |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 0V ~ 5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | STSPIN250 |