STSPIN32F0601Q
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STSPIN32F0601Q
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
72-QFN (10x10)
Beschreibung:
600V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Core Processor ARM® Cortex®-M0
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Program Memory Type FLASH (32kB)
Applications Home & Industrial
RAM Size 4K x 8
Number of I/O 21
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 72-QFN (10x10)
Series STSPIN32F060x
Package / Case 72-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 9V ~ 20V