STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STTH30R06W
Hersteller:
Paket:
DO-247
Charge:
-
Beschreibung:
DIODE GEN PURP 600V 30A DO247
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.3155
$3.3155
10
$2.98205
$29.8205
100
$2.44321
$244.321
500
$2.079835
$1039.9175
1000
$1.75407
$1754.07
2000
$1.666376
$3332.752
5000
$1.603724
$8018.62
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 70 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-247 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 25 µA @ 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-247-2 (Straight Leads) |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.85 V @ 30 A |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tube |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Base Product Number | STTH30 |