Seoul Semiconductor Inc.
Produkt-Nr.:
STW8Q14BE-U0U7-DA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED ACRICH NEU WHITE 4500K 4SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.76
$0.76
10
$0.4959
$4.959
100
$0.3249
$32.49
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Neutral |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Current - Max | 160mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Current - Test | 100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.118" W (5.20mm x 3.00mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 109 lm/W |
| Thermal Resistance of Package | 18°C/W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | Acrich |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| Mfr | Seoul Semiconductor Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 35lm (34lm ~ 36lm) |
| CCT (K) | 4500K (4200K ~ 4700K) |
| Base Product Number | STW8Q14 |