Tripp Lite
Produkt-Nr.:
SU10K3/1X
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
UPS 10KVA 8KW 220V 3-PHASE TOWER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Network, 3-Phase |
| Form | Tower |
| Output Connector | Hardwired |
| Input Connector | Hardwired |
| Size / Dimension | 24.803" L x 10.984" W (630.00mm x 279.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 102 lbs (46.3 kg) |
| Series | Smart Online™ |
| Type | Online (Double Conversion) |
| Power - Rated | 10kVA / 8000W |
| AC Outlets | - |
| Cord Length | - |
| Backup Time - Max Load | 4 minutes |
| Voltage - Output | 220V, 230V, 240V (3-Phase) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 22.205" (564.00mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |