Tripp Lite
Produkt-Nr.:
SU3000RTXL3UHV
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
UPS 3KVA 2400W 8OUT RACK MOUNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Network, Single Phase |
| Form | Rackmount |
| Output Connector | NEMA 6-20R (6), NEMA L6-20R (2) |
| Input Connector | NEMA L6-20P |
| Size / Dimension | 21.000" L x 17.500" W (533.40mm x 444.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 75 lbs (34 kg) |
| Series | Smart Online™ |
| Type | Online (Double Conversion) |
| Power - Rated | 3kVA / 2400W |
| AC Outlets | 8 (UPS) |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| Backup Time - Max Load | 5 minutes |
| Voltage - Output | 200V, 208V, 220V, 240V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 5.252" (133.40mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |