Tripp Lite
Produkt-Nr.:
SU5000RT3UHV
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
UPS SMARTONLINE 5KVA 3500W 4OUT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Network, Single Phase |
| Form | Rackmount |
| Output Connector | NEMA L6-20R (2), NEMA L6-30R (2) |
| Input Connector | NEMA L6-30P |
| Size / Dimension | 26.000" L x 17.480" W (660.40mm x 444.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 42 lbs (19.1 kg) |
| Series | Smart Online™ |
| Type | Online (Double Conversion) |
| Power - Rated | 5kVA / 3500W |
| AC Outlets | 4 (UPS) |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| Backup Time - Max Load | 8 minutes |
| Voltage - Output | 200V, 208V, 220V, 240V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 5.201" (132.10mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |