Tripp Lite
Produkt-Nr.:
SU6KRT3UTFMB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
208/240V 6000VA 6000W ON-LINE UP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Desktop, Home Theater, Network, Single Phase |
| Form | Rackmount |
| Output Connector | Hardwired, NEMA 5-15R (4), NEMA 5-20R (8), NEMA L6-20R (4), NEMA L6-30R (2) |
| Approval Agency | CSA, FCC, UL |
| Input Connector | NEMA L6-30P, Hardwired |
| Size / Dimension | 35.500" L x 17.500" W (901.70mm x 444.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | - |
| Series | SmartOnline® |
| Type | Online (Double Conversion) |
| Power - Rated | 6kVA / 6000W |
| AC Outlets | 18 (UPS) |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| Backup Time - Max Load | 3 minutes |
| Voltage - Output | 120V, 208V, 240V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 8.750" (222.25mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | RS-232 |
| Voltage - Input | 208VAC, 240VAC |