Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
SUS100512C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$36.993
$36.993
5
$36.7061
$183.5305
10
$36.4211
$364.211
25
$35.85148
$896.287
50
$34.14452
$1707.226
100
$31.29908
$3129.908
250
$30.729992
$7682.498
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Isolation | 500 V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 900mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | SUS (10W) |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 6-DIP Module |
| Efficiency | 85% |
| Mfr | Cosel USA, Inc. |
| Features | Remote On/Off, OCP |
| Package | Box |
| Base Product Number | SUS100512 |