SUS6243R3BP
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
SUS6243R3BP
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 3.3V 4.5W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 1.35A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series SUS (6W)
Power (Watts) 4.5 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 75%