Zuhause / Oscillators / SUS75C33F16B-19.200M
minImg
SUS75C33F16B-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SUS75C33F16B-19.200M
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 19.200MHZ CMOS
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SUS75C
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 19.2 MHz