Zuhause / Oscillators / SUS75C50T27B-19.200M
minImg
SUS75C50T27B-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SUS75C50T27B-19.200M
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 19.2 MHz