SV175K23BL1
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SV175K23BL1
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
SV 175 K 23 B L1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 2870 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series SV
Energy 305J
Package / Case Disc 23mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 175 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V