Zuhause / Oscillators / SVC75C3A07C2-10.000M
minImg
SVC75C3A07C2-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SVC75C3A07C2-10.000M
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
Auf Lager : 1419
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SVC75C
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz