SVL2024480
SolaHD
Produkt-Nr.:
SVL2024480
Hersteller:
SolaHD
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Auf Lager : 103
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 80°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, cULus, UL
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 4.62" L x 5.51" W x 4.76" H (117.3mm x 140.0mm x 121.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 20A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH)
Series SVL
Power (Watts) 480W
Efficiency 91%