SolaHD
Produkt-Nr.:
SVL424100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$73.416
$73.416
10
$68.17105
$681.7105
25
$67.12206
$1678.0515
50
$65.02446
$3251.223
100
$60.829355
$6082.9355
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DC Voltage - Input (Max) | 375V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 4A |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| DC Voltage - Input (Min) | 120V |
| Efficiency | 89% |
| Mfr | SolaHD |
| Features | Universal Input |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Input Type | AC or DC |
| Applications | Industrial, ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE, cULus, cURus |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Size / Dimension | 3.93" L x 1.77" W x 2.95" H (99.8mm x 45.0mm x 74.9mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | SVL |
| Power (Watts) | 96W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SVL424 |