SW301MA0012F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Produkt-Nr.:
SW301MA0012F01
Beschreibung:
AC/DC DSKTP ADAPTER 5V +/-12 39W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector DIN, 5 Pin
Approval Agency CE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.08" L x 3.05" W x 1.59" H (129.0mm x 77.5mm x 40.5mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.816 lb (370.13 g)
Current - Output (Max) 4A, 1A, 600mA
Series SW301 (25W)
Power (Watts) 39 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency 72%
Voltage - Output 5V, 12V, -12V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 250 VAC