Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
SWC193511BK1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RACK STEEL 17.7X21.4X38.3 BLK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Units | 20U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | One Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Obsolete |
| Door | Glass |
| Weight | 120 lbs (54.4 kg) |
| Series | SWC |
| Type | Cabinet Rack |
| Shipping Info | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Dimensions - Overall | 17.650" L x 21.380" W x 38.250" H (448.31mm x 543.05mm x 971.55mm) |
| Ventilation | Sides |
| Style | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| Features | Removable Door, Wall Mount |
| Package | Box |
| Dimensions - Panel | 11.020" L x 18.360" W x 35.000" H (279.91mm x 466.34mm x 889.00mm) |