SWPA3015S180MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA3015S180MT
Beschreibung:
FIXED IND 18UH 590MA 559MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 560mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 590 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 559mOhm Max
Inductance 18 µH
Series SWPA
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 23MHz