SWPA3015S270MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA3015S270MT
Beschreibung:
FIXED IND 27UH 450MA 949MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 480mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 949mOhm Max
Inductance 27 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 22MHz