SWPA4018S4R7MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA4018S4R7MT
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 1.2A 117MOHM SMD
Auf Lager : 2265
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 117mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series SWPA
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 34MHz