SWPA4020SR33NT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA4020SR33NT
Beschreibung:
FIXED IND 330NH 3.3A 16MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm Max
Inductance 330 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 223MHz