SWPA5045S220MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA5045S220MT
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.55A 163MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.55 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 163mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz