SWPA6045S121MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA6045S121MT
Beschreibung:
FIXED IND 120UH 770MA 629MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 770 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 629mOhm Max
Inductance 120 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 4.2MHz