SWPA6045S1R5NT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA6045S1R5NT
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 4.95A 16MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 4.95 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 65MHz