SWPA8040S100MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SWPA8040S100MT
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 3.3A 38 MOHM SMD
Auf Lager : 1032
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 38mOhm Max
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 15MHz