Zuhause / Crystals / SXT1147BB27-38.400M
minImg
SXT1147BB27-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT1147BB27-38.400M
Beschreibung:
CRYSTAL 38.400MHZ 7 PF SMD
Auf Lager : 5680
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT114
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz