Zuhause / Crystals / SXT1149BB48-32.000M
minImg
SXT1149BB48-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT1149BB48-32.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000MHZ 9 PF SMD
Auf Lager : 8900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT114
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz