Zuhause / Crystals / SXT14418EA17-10.000M
minImg
SXT14418EA17-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT14418EA17-10.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 10.000M 18PF SMD
Auf Lager : 680
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 10 MHz