Zuhause / Crystals / SXT14420BB48-3.6864M
minImg
SXT14420BB48-3.6864M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT14420BB48-3.6864M
Beschreibung:
CRYSTAL 3.6864M 20PF SMD
Auf Lager : 790
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 3.6864 MHz