Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT21412FA17-50.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 50.000MHZ 12PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.6992
$6.992
50
$0.65474
$32.737
100
$0.578075
$57.8075
500
$0.54777
$273.885
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 12pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | SXT214 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 50 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |