Zuhause / Crystals / SXT21414AA17-52.000M
minImg
SXT21414AA17-52.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT21414AA17-52.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 52.000MHZ 14PF SMD
Auf Lager : 1490
Benutzer handbuch
Load Capacitance 14pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 52 MHz