Zuhause / Crystals / SXT21415DB07-16.384M
minImg
SXT21415DB07-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT21415DB07-16.384M
Beschreibung:
CRYSTAL 16.384MHZ 15PF SMD
Auf Lager : 1485
Benutzer handbuch
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz