Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT21417DB07-18.432M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 18.432MHZ 17PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.532
$0.532
10
$0.51395
$5.1395
50
$0.49495
$24.7475
100
$0.47595
$47.595
500
$0.45695
$228.475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 17pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | SXT214 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 18.432 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |