Zuhause / Crystals / SXT2147BB07-32.000M
minImg
SXT2147BB07-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2147BB07-32.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000MHZ 7 PF SMD
Auf Lager : 14344
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz