Zuhause / Crystals / SXT2147BB48-48.000M
minImg
SXT2147BB48-48.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2147BB48-48.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 48.000MHZ 7 PF SMD
Auf Lager : 1425
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 48 MHz