Zuhause / Crystals / SXT2148DA07-27.120M
minImg
SXT2148DA07-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2148DA07-27.120M
Beschreibung:
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
Auf Lager : 3607
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 27.12 MHz