Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2148DB48-30.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 30.000MHZ 8 PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.95
$0.95
10
$0.8455
$8.455
50
$0.79002
$39.501
100
$0.69806
$69.806
500
$0.661371
$330.6855
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 8pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | SXT214 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 30 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |