Zuhause / Crystals / SXT2148EC07-24.576M
minImg
SXT2148EC07-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2148EC07-24.576M
Beschreibung:
CRYSTAL 24.576MHZ 8 PF SMD
Auf Lager : 1500
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 24.576 MHz