Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SXT2148EE48-32.000M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3743
$3.743
50
$0.33725
$16.8625
100
$0.299725
$29.9725
500
$0.284715
$142.3575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 8pF |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | SXT214 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 32 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |